Kosmiczne urodziny dziecka

kosmiczne urodziny dziecka - talerzykiJeśli Twój maluch kocha kosmos, uwielbia patrzeć w gwiazdy i marzy o tym, by w przyszłości odbywać międzygalaktyczne podróże, warto zorganizować mu kosmiczne urodziny dziecka. Co prawda hasło kosmiczny kinderbal może niejednemu rodzicowi wydać się wydarzeniem skomplikowanym i wręcz nierealnym, to jednak w oparciu o artykuły oferowane w naszym sklepie, sprawa nie jest tak trudna. Od czego zatem zacząć?

Zaproszenia na kinderbal

Nic tak nie wprowadzi zaproszonych gości w temat kosmicznego kinderbalu, jak kosmiczne urodziny dziecka - stojak na babeczkikosmiczne zaproszenia w kształcie astronauty, czy w kształcie planety. Możesz je oczywiście wykonać samodzielnie z dzieckiem, bądź kupić gotowe.

Tort i dekoracja stołu

I tu znajdzie się kilka produktów idealnych na kosmiczne urodziny dziecka. Mogą to być ozdoby na stół w kształcie rakiety, obrusy w gwiazdy jak również kosmiczne świeczki i podstawki na urodzinowe babeczki. Świetnym rozwiązaniem mogą być również kosmiczne urodzinowe zestawy, w skład których wchodzą kosmiczne okulary, serwetki, papierowe talerzyki i papierowe girlandy, kosmiczne urodziny dziecka - zestawktórymi może ozdobić nasz pokój.

Kosmiczne zabawy

Rzecz jasna każde urodziny dziecka muszą obfitować w różnego rodzaju zabawy i konkursy. Podobnie sprawa wygląda w przypadku kosmicznego kinderbalu.

Tworzymy strój kosmonauty. Po pierwsze możemy podzielić dzieci na grupy, których zadaniem będzie stworzenie kosmicznego stroju. Do tego potrzebna będzie folia aluminiowa, która posłuży nam jako budulec na kosmiczny strój. Aby zabawa była kosmiczne urodziny dziecka - kubeczkiemocjonująca wyznacz czas, na przykład trzech minut, na przygotowanie przebrania.

Pamiątkowe zdjęcie. Jeśli chcesz, by Twój maluch jak i zaproszone dzieci jeszcze na długo pamiętały kosmiczne urodziny dziecka, warto przygotować coś wyjątkowego. Takim patentem może być kosmiczna rakieta, na tle której możemy robić pożegnalne zdjęcia każdemu z gości. Do tego potrzebny będzie duży karton, z którego wytniesz rakietę, czy też kosmonautę. Karton pokoloruj, a następnie w oknie rakiety, czy też w miejscu buzi kosmonauty wytnij dużą dziurę – miejsce na twarz dziecka. Tak wykonana ozdoba(rzecz jasna najlepiej ze swoją pociechą) to doskonały sposób na niezapomniane wrażenia z kosmicznego przyjęcia urodzinowego Twojego dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


dziewięć − = 3

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>